מאמריםארון בגדים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארון בגדים

ארון בגדים הוא בין הרהיטים הנפוצים והמוכרים ביותר בכל בית. קיימים סוגים רבים ושונים של ארונות בגדים ואנו ברהיטי יראון, גאים להציג בפניכם את המבחר הקיים אצלנו במפעל:

  • ארון 2 דלתות. חלוקה פנימית: מידוף ותלייה.
  • ארון 2 דלתות. חלוקה פנימית: ללא תלייה, מרובה מדפים.
  • ארון 2 דלתות + 2 מגירות. חלוקה פנימית: מידוף בלבד, ללא תלייה.
  • ארון 3 דלתות + 2 מגירות. כולל תלייה.
  • ארון 4 דלתות.
  • ארון 4 דלתות + 2 מגירות.
  • ארון דלת אחת.
  • ארון דלת אחת + 2 מגירות.
  • ארון הזזה 2 דלתות.

ארון בגדים הינו רהיט פונקציונאלי במיוחד, ולכן עיצבנו את הדגמים הפרקטיים ביותר עבור לקוחותינו, כאשר את מגוון הדגמים והדוגמאות תוכלו לראות בקטלוג שלנו, באתר.

כיצד יש לבחור ארון בגדים?

על מנת שתוכלו ליהנות מארון הבגדים שלכם, עליכם לדעת מהם הצרכים שלכם, או של מי מבני הבית לו מיועד הארון. להלן כמה שאלות נפוצות עליהן אמור הצורך לענות:

לאיזו מטרה?

גם אם זהו ארון בגדים, הוא יכול לשמש גם למטרות אחרות, שאינן אחסון בגדים קלאסי ותוכלו לאחסן בו כל דבר אחר שתרצו, משחקי קופסא, מצעים של בני הבית, מזון יבש ועוד…

מידות.

לאחר שהחלטתם לאיזה חדר נדרש לכם ארון בגדים, כעת עליכם לדעת אלו מידות מתאימות למיקום המיועד, קרי- גובה, רוחב, עומק.

חלוקת חוץ. נראות.

האפשרויות הן רבות, דלתות ציר (נפתחות), דלתות הזזה, עם או בלי מגירות. תוכלו לבחור את אופן החלוקה החיצונית המועדפת עליכם מתוך הקטלוג שלנו.

חלוקת פנים.

זהו המפרט החשוב ביותר לבחירה נכון של ארון בגדים, שכן, היא זו שקובעת כמה אחסון/ בגדים ניתן לאחסן בארון, והאם ניתן לתלות מעילים/ חולצות, מגירות לגרביים וללבנים. הקדישו מחשבה נוספת לסעיף זה.

צבע/ דוגמא.

במפעל שלנו, בחרנו מראש את העיצובים הנפוצים בבית הישראלי, כך שכל דגם שתבחרו ישתלב בעיצוב הכללי של חלל החדר בו הוא עומד, עיצוב הניטרלי של ארון הבגדים שלנו, מאשר לכם לעצב ללא כל מגבלה וסגנון.

הזמנת ארון בגדים. קל.

לאחר שבחרתם את הדגם המועדף עליכם, בצעו את ההזמנה מול מח’ המכירות שלנו. ארון הבגדים שלכם, יוצא מפתח המפעל ארוז באריזה שטוחה ובה הוראות להרכבה עצמית מהירה. באם אינכם מעוניינים להרכיב לבד, ציינו זאת במעמד ההזמנה ונתאם עבורכם מתקין מטעמנו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית

כונניות וכוורות

חלק בלתי נפרד ממערך הריהוט שלנו בבית או במשרד הן הכונניות והכוורות למיניהן. הן מגיעות במגוון צורות, בגדלים ובעיצובים שונים. בהיבט הפרקטי, כונניות וכוורות נותנות

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית

ארון נעליים

אחד מרהיטי הבית אשר זוכה לעדנה מחודשת הוא ארון הנעליים. מפתיע להיווכח כי לאחר היעדרות ארוכת שנים, צץ לו לאיטו בבית ועוד בית ועוד רבים

קרא עוד »

No products in the cart.

×