מאמריםארון שירות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארון שירות

לארון שירות יתרון בולט מול הארונות הרגילים. ארון השירות הוא גבוה וצר ולא תופס מקום רב וניתן לאחסן בו כל דבר שרוצים בכל חדר שרוצים, בחדר הרחצה נעזר בו לאחסון מגבות, כלי רחצה, נייר טואלט, תרופות. במטבח נאחסן בו מזון יבש, כלים לאירוח בחגים ואירועים, קופסאות שימורים, חומרי ניקוי, בחללים אחרים בבית, נאחסן פריטים נוספים כמו כלי עבודה, נעליים, או כל דבר אחר שאינו בשימוש יומיומי.

איך בוחרים ארון שירות?

מידות:

לרוב, ארון שירות הוא חלק ממערך רהיטים ואביזרים שלם ואינו עומד בפני עצמו בחלל, ולכן חשוב לדעת מהן מידות החדר ואת המיקום המסוים להעמדת ארון השירות, כך נוכל לדעת מה ניתן יהיה לאחסן בו לרוחב לעומק ולגובה. ככל שהחלל קטן וצפוף יותר כך מאתגר להכניס אליו עוד רהיט/ ארון ולכן ישנה חשיבות עצומה לתכנון ההעמדה מראש.

חלוקת פנים בארון השירות

ארון השירות אמור להיות פרקטי מאד ונוח לגישה, ובעיקר לשרת אתכם, ולכן , יש לערוך רשימה מדויקת עד כמה שניתן, עבור כל מה שתרצו לאחסן בו בחלקו התחתון, במגירות (אם ישנן) ובחלקו הגבוה יותר.

גובה מדפים:

גובה המדף בארון שירות הוא קריטי, היות ועליו להכיל פריטים שונים, בגבהים שונים, ולכן חישבו לפני הרכישה מהו הפריט הגבוה ביותר אותו אתם רוצים להכניס לארון השירות, כמו למשל: מרכך כביסה/ קרטונים של מארזי מזון שונים ועוד, כך תחסכו מעצמכם עגמת נפש במידה ואחד מאלו לא יוכל להיכנס לארון השירות.

מגירות:

למגירות תפקיד חשוב בארון השירות, לפריטים וחפצים קטנים, סמרטוטים בתפזורת ועוד. תוכלו לבחור את הדגם מתוך המבחר הקיים בקטלוג ארונות השירות שלנו.

חומרים:

ארון השירות עשוי סיבית צפופה ודחוסה, ועליה ציפוי מלמין. בקטלוג החברה תוכלו למצוא מספר דגמים מהם ניתן לבחור את הדגם המועדף עליכם.

הרכבה:

לאחר ביצוע ההזמנה, יוצא ארון השירות מהמפעל, בדרכו אליכם. בתוך האריזה בה מגיע הארון, נמצאים כל הכלים הדרושים לכם להרכבה עצמאית, יחד עם חוברת הדרכה פשוטה וברורה, כך שכל אחד ואחת מכם יוכלו להרכיבו באופן מושלם. אולם, אם במידה ואין ביכולתכם להרכיבו, מכל סיבה שהיא, נשמח לתאם עבורכם מרכיב מקצועי לסייע במשימה.

אנו, ברהיטי יראון עושים את המיטב על מנת לענות על כל הצרכים של ארון השירות שלכם ומקפידים על איכות החומרים והביצוע. מחלקת שירות הלקוחות שלנו עומדת לרשותכם בכל שאלה ושאלה

נשמח לעמוד לרשותכם,

רהיטי יראון.

קרא עוד: ארונות פתיחה | ספריה משולבת

מאמרים אחרונים

שידות

בכל הקשור לריהוט משלים, שידות בהחלט ניצבות במקום גבוה ברשימת הפתיחה. נוכל לראותן בכל מקום בבית או במשרד, כמו גם ליהנות מעיצובים שונים של כל

קרא עוד »

No products in the cart.

×