הרכבת רהיטים – לבד? עם איש מקצוע?

בין אם מדובר על הרכבת שולחן, הרכבת כיסא או הרכבת מיטה, הנדימן להרכבת הרהיטים יכול לשמש עזר נהדר עבורכם. אולם, יש משימות שאפשר גם לבצע לבדכם במידה ויש לכם את הכישורים, את הזמן ואת הכלים הנדרשים למלאכה. אגב, במיוחד בימינו, רהיטים רבים נמכרים עם הוראות הרכבה פשוטות מאוד ועם כלים בסיסיים לעבודה, כך שבמקרים לא מועטים, ככל הנראה רובנו נוכל להתמודד עם הרכבת רהיטים בסיסית.

אז נכון, אמנם ניתן להזמין הנדימן להרכבת רהיטים שמגיע עד הבית ומתקתק את העבודה, אבל אפשר גם לא להתפנק, לחסוך כסף ולהרכיב את הריהוט בכוחות עצמנו. הרכבת רהיטים לבד לא רק חוסכת עלויות, אלא גם מאפשרת ליהנות מאיזושהי תחושת סיפוק חשובה. אם בוחרים להרכיב רהיטים לבד, כדאי להקפיד על הדגשים הבאים:

  • כלי עבודה – יש לוודא שכל הכלים הנדרשים בנמצא.
  • ברגים ספייר – לעיתים ברגים הולכים לאיבוד, עדיף להחזיק אקסטרה.
  • הוראות הרכבה – לכל רהיט אמור להיות מוצמד עלון קצר של הוראות פשוטות.
  • אמצעי בטיחות – במידה שנדרשים כאלה.

הרכבת רהיטים לבד או עם איש מקצוע? מאמר של רהיטי יראון

מה היתרונות בהרכבת רהיטים לבד?

הרכבת רהיטים לבד היא יותר מאשר דרך מצוינת לחסוך כסף. מעבר לחיסכון בכיס, רהיטים בהרכבה עצמית, מאפשרים ללמוד מיומנויות חדשות וליהנות מהזמן המשותף עם הפרטנרים למשימה. בתוך כך, אפשר להתאים אישית את הרהיטים כך שיתאימו למראה הספציפי שמכוונים אליו.

כמו כן, אפשר תוך כדי התהליך גם לבצע כל מיני התאמות עיצוביות בבית. בסופו של דבר, את הרכבת הרהיטים אפשר לעשות עם מישהו מבני המשפחה- הילדים, האישה או חברים טובים, כך או כך, זה זמן איכות משותף נפלא יחדיו.

אילו כלי עבודה נדרשים עבור הרכבת רהיטים עצמאית?

הרכבת רהיטים לבד תצריך את כלי העבודה הבסיסיים ביותר, למעט מקרים בהם יש צורך במפתחות מיוחדים או סוגי ברגים שונים. ברוב המקרים יידרשו כלים כמו מברג פיליפס או מברג שטוח וברגים בהתאם, כמו גם מפתחות ברגים בגדלים שונים.

חלק מכלי העבודה מצריכים חלקים וכלי עבודה ייעודיים, ובמקרים רבים כלים אלו מצורפים לריהוט עצמו. אם אין את הכלים, הידע או הניסיון להתעסק עם החלקים השונים, ההמלצה הכי נכונה היא לקרוא לשירותי הנדימן להרכבת רהיטים.

כאשר מחליטים אם להרכיב רהיטים בעצמכם או להזמין איש מקצוע, חשוב לקחת בחשבון את מורכבות הפרויקט. חלק מהרהיטים פשוטים יחסית להרכבה, בעוד שאחרים דורשים כישורים וכלים מתקדמים יותר. אם אינכם בטוחים לגבי יכולתכם להשלים את המשימה בהצלחה, אולי עדיף לשכור איש מקצוע כדי למנוע בעיות או טעויות פוטנציאליות ואת המתח הכרוך בביצוע עבודה מורכבת אשר הולכת קשה מדי.

שירותי הנדימן להרכבת רהיטים- למה כדאי?

שרוצים להרכיב רהיטים ואין את היכולת או הזמן לעשות זאת לבד, איש מקצוע כמו הנדימן יהיה הבחירה החכמה. זהו איש מקצוע שיודע מה הוא עושה, נותן צפי לסיום ההרכבה ומחיר מדויק מראש. בתוך כך, בחירת ההנדימן צריכה לכלול פרמטרים כמו: תיק העבודות של ההנדימן, ניסיונו והמלצות שהוא יכול לספק.

לבסוף, חשוב גם לערוך השוואת מחירים בין הנדימנים להרכבת רהיטים. יש פורטלים ברחבי האינטרנט שעובדים עם הנדימנים מכל רחבי הארץ והשוואת מחירים להנדימן יכולה לחסוך עשרות ועד מאות שקלים על שירותים שונים, אז הקפידו לעשות זאת טרם הזמנת שירות כזה או אחר. בין אם צריך הרכבת ארון, שולחן או כיסא, זה לוקח כמה דקות וחוסך בין 10% – 25% על השירות.

לסיכום

הזמנת בעל מקצוע להרכבת רהיטים שווה את ההשקעה במקרים בהם אין לכם את הידע/כישורים/זמן ואנרגיה הנדרשים כדי לבצע את המשימה בכוחות עצמכם. לאנשי המקצוע שתזמינו, יש את הכלים הדרושים, המומחיות והניסיון כדי להבטיח שהריהוט שלך יורכב בצורה המיטבית. הם יכולים לחסוך לך כסף בטווח הארוך (במידה ולא הרכבת בצורה נכונה את הרהיט) ויכולים לחסוך לך הרבה זמן ותסכולים אם אינכם בקיאים במלאכת ההרכבה. אם אתם שוקלים להרכיב רהיטים בעצמכם, כדאי שתקדישו זמן לוודא שיש לכם את הציוד הנדרש למלאכה ושאתם קוראים את הוראות ההרכבה בצורה מעמיקה.

מאמרים אחרונים

שולחנות למשרד ולעסק - רהיטי יראון

שולחנות למשרד ולעסק

תוכן עניינים לכל משרד, או עסק, יש את הצורך בריהוט מותאם למשרדים/ לחדרי העובדים השונים, אותו ניתן לרכוש בחנויות לריהוט משרדי כאלו ואחרות, הפזורות בכל

קרא עוד »
יראון

שולחנות כתיבה

תוכן עניינים בגדלים שונים, בחומרים שונים, עם מגירות, או עם מדפים. שולחנות כתיבה הם מוצר צריכה בסיסי בכל בית. אנו זקוקים לשולחנות כתיבה בכל שלב

קרא עוד »