דף הביתמאמריםכוורת לחדר ילדים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כוורת לחדר ילדים

כוורת לחדר הילדים היא מה שנקרא- רהיט מדויק. רהיט שעונה על כל הצרכים, הן ברמה הפרקטית, העיצובית, והכי חשוב, ברמה הבטיחותית, שכן, כל רהיט בכלל וכזה שניצב בחדר הילדים בפרט, עומד ברמות בטיחות גבוהות ביותר, מין הסיבות והטעמים הברורים.

 

מה חשוב לדעת בטרם רכישת כוורת לחדר הילדים?

כמו בכל רהיט, גם כאן נדרשת רשימת צרכים מהרהיט המיועד, על מנת שלא יתפוס מקום לחינם בחדר ושימלא בדיוק את הדרוש. ובכל זאת, מה מומלץ?

  • מטרה- מה אמורה הכוורת לאחסן? האם צעצועים/ משחקי קופסא/ ספרים/ הכל יחד.
  • מידות- בהתאם לגודל החדר והמיקום המדויק בו תרצו להעמיד את הכוורת לחדר הילדים שלכם. גובה, רוחב ועומק. לא תרצו לרכוש כוורת לחדר הילדים מבלי לדעת בוודאות שהרהיט אכן מתאים בדיוק למקום המיועד.
  • תקציב- סוף מעשה במחשבה תחילה- אמנם כוורת לחדר הילדים אינה נחשבת הוצאה גדולה, אך גם כאן, מומלץ להחליט מראש על מסגרת תקציבית, בוודאי אם נדרשת לכם יותר מכוורת אחת.

אלו למעשה שלושת הפרטים שאותם מומלץ לדעת טרם הרכישה, מה שמבטיח לכם קנייה מוצלחת ושביעות רצון מהרהיט.

 

כוורת לחדר הילדים- עיצוב וסגנון.

כוורת לחדר הילדים יכולה להגיע במגוון צורות וגדלים, אצלנו, ברהיטי יראון, הקפדנו על עיצובים שונים על מנת לענות על צרכים שונים, שלכם. מתוך הקטלוג שבאתר, תוכלו להתרשם מכמה דגמים ודוגמאות, למשל:

  • כוורת עם תאים פתוחים.
  • כוורת חצי חצי- תאים פתוחים ותאים סגורים (בדלת).
  • כוורת ספריה משולבת.

 

את הצבעים והדוגמאות, תוכלו לבחור גם כן, מתוך הקטלוג ולהתאים את המידות הקיימות אצלכם, למידות המצוינות בקטלוג. כך תדעו בוודאות כי הכוורת לחדר הילדים שתזמינו, תתאים במדויק למקום המיועד.

הכוורות שלנו בנויות מסיבית דחוסה מצופה מלמין בשלל צבעים וגוונים.

 

טיפ עיצוב

כוורת לחדר הילדים, יכולה להיות מעוצבת כרהיט יחיד, או כזה המורכב מכמה יחידות מודולריות (קוביות) אשר ניתן לעצב מהן כוורת מיוחדת ומעוצבת- שלכם. גם אותן תוכלו לבחור מתוך האתר שלנו.

הזמנה. הובלה ותתחדשו.

הישורת האחרונה ברכישת הכוורת לחדר הילדים שלכם.

לאחר שבחרתם איזו כוורת אתם רוצים לרכוש, ווידאתם כי המידות והעיצוב מתאימים לכם, צרו קשר עם מחלקת ההזמנות שלנו, ציינו את הדגם שבחרתם ואנו נדאג לארוז ולהוביל עד אליכם הביתה. הרהיטים שלנו מיועדים להרכבה עצמית, כך שבתוך כל אריזת רהיט, נמצאים כל הכלים וחוברת הוראות פשוטה וברורה על מנת להקל עליכם בהרכבה מהירה.

תתחדשו.

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ארונית כוורת

כונניות וכוורות

חלק בלתי נפרד ממערך הריהוט שלנו בבית או במשרד הן הכונניות והכוורות למיניהן. הן מגיעות במגוון צורות, בגדלים ובעיצובים שונים. בהיבט הפרקטי, כונניות וכוורות נותנות

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ארונית כוורת

מעמדי טלוויזיה

מעמד טלוויזיה. כשמו כן הוא. מעמד לטלוויזיה, יחידה עליה מונחת הטלוויזיה ולא תלויה על הקיר. ישנם כמה דברים המסתתרים מאחורי הרהיט שמומלץ רגע לפני שיוצאים

קרא עוד »
ארון מיקרוגל צר מטבח

ארון מיקרוגל צר

המיקרוגל במטבח תמיד דורש מקום מותאם. חלק מאיתנו נוהגים להניח אותו על השיש ממש, או על מדף כזה או אחר, אבל אין ספק כי הפתרון

קרא עוד »

No products in the cart.

×