דף הביתמאמריםספריות ילדים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ספריות ילדים

אין כמו ספרייה. גדולה, קטנה, עם הרבה מדפים להרבה ספרים. סוגים רבים לספריות, אך בעינינו ספריות ילדים הן החשובות ביותר ומדוע? ספריות ילדים שייכות למשפחת הרהיטים הגדולים, ובעניין ילדים, בטיחותם ושלומם באים בראש סדר העדיפות. כאשר אנו רוכשים ספריה לחדר הילדים, הדבר הראשון שעלינו לבדוק הוא האם הספרייה יציבה וחזקה דיה לשאת משקל גדול מבלי שתקרוס תחת הלחץ, או במקרה שילדכם מנסה לטפס על מדף בכדי להגיע למשחק אהוב שנמצא גבוה. בכל הקשור לספריות ילדים, שמנו לנגד עינינו את בטיחותם של הילדים, ואת הספריות אנו מייצרים מחומרים חזקים ועמידים, שיוכלו לעבור כל “מסע כומתה” של ילדכם. זה איננו היתר כמובן, להתייחס לספריות ילדים כאל סולם או משחק אתגרי, אך בהפעלת כוח ומשקל סבירים, ספריות הילדים שלנו עומדות בהצלחה רבה במבחן.

כיצד בוחרים את הספרייה המתאימה?

סוף מעשה במחשבה תחילה…. זהו הפתיח. לפניכם רשימת צרכים בסיסית, עליה תוכלו להוסיף סעיפים המתאימים ספציפית לבית ולצורך הפרטי שלכם, להלן:

1. האם הספרייה מיועדת לעמוד בחדר שלה/שלו?
אם הספרייה מיועדת לבן או בת, תיתכן העדפת צבעים, נא ודאו במידה וישנה העדפה.

2. באיזה מקום תעמוד הספרייה?
יש לקחת מידות מדויקות של המקום כולל, גובה, רוחב, עומק. באתר שלנו תוכלו לראות את המידות המדויקות של כל ספריות הילדים לבחירתכם.

3. חלוקה לתאים וגודלם
בין אם לספרים בלבד או לפריטים נוספים אחרים- משחקים, ניירות, ככל שתדעו יותר פרטים על מה אתם רוצים להניח ו/או לאחסן בה, כך תוכלו לדייק את הבחירה במעמד הקנייה.

4. נראות כללית
תכננו עבור לקוחותינו מגוון רחב של ספריות ילדים, רחבות, צרות, גבוהות או נמוכות, עם תאים פתוחים או סגורים, ישרים או בזווית. עומדות על במה או על גלגלים. מעצבי הבית המנוסים שלנו, התגייסו לתכנון ספריות הילדים באופן מוחלט, כך שכל אחד מכם יוכל למצוא את הספרייה המתאימה לו.

כפי שעינכם רואות, הרשימה בסיסית, אך מאחורי כל סעיף מושקעת מחשבה שמביאה בסופו של דבר לבחירה מיטבית. ספריות ילדים לא קונים בכל יום ועל מנת שתוכלו ליהנות מהן לאורך זמן, הוסיפו סעיפים משלכם להתאמה מושלמת.

 

ספריות ילדים קונים רק ברהיטי יראון

באתר שלנו, בקטגוריית ספריות ילדים תמצאו מגוון מוצרים, כולל מפרט טכני. מהרגע בו ביצעתם את ההזמנה מול מחלקת המכירות שלנו, אנו מכינים אותה להובלה.
אנו מייצרים את הרהיטים שלנו בשיטת ההרכבה העצמית, ובתוך האריזה תמצאו את הכלים הדרושים לכם להרכבה, בצירוף חוברת

הוראות פשוטה. במידה ולא תרצו להרכיב את הרהיט, עדכנו אותנו ונשלח אליכם מתקין מטעמנו.

נשמח לעמוד לשירותכם,
רהיטי יראון

קרא עוד: כוורות אחסון | רהיטים מדולריים

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית כוורת עץ ספריה לילדים

יחידות מודולריות

יחידות מודולריות הן יחידות מרובעות או מלבניות, הניתנות להרכבה במספר רב של מצבים ואפשרויות שילוב עיצוביות עם מערך הרהיטים הסמוך אליהן. יחידות מודולריות מגדילות את

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ספריה לילדים שמנת

ספריות ילדים

אין כמו ספרייה. גדולה, קטנה, עם הרבה מדפים להרבה ספרים. סוגים רבים לספריות, אך בעינינו ספריות ילדים הן החשובות ביותר ומדוע? ספריות ילדים שייכות למשפחת

קרא עוד »
כסאות עץ מתקפלים בצבעים

כיסאות מתקפלים

ניתן לראות כסאות מתקפלים בכל מקום, בים, בבריכה, בטיולים בגן ובמקומות רבים נוספים. כאשר מגיע חג, שולחנות נפתחים, אירוע משפחתי מורחב, או אפילו סתם ישיבה

קרא עוד »

No products in the cart.

×