דף הביתמאמריםשולחנות כתיבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שולחנות כתיבה

בגדלים שונים, בחומרים שונים, עם מגירות, או עם מדפים. שולחנות כתיבה הם מוצר צריכה בסיסי בכל בית. אנו זקוקים לשולחנות כתיבה בכל שלב בחיינו כמעט, מהרגע בו ילד קטן יודע לשבת על כיסא, הוריו מושיבים אותו בסמוך לשולחן כתיבה קטן, עם צעצוע אהוב, או משחק הרכבה כלשהו. הילד עולה לגן חובה ושוב, שולחן הכתיבה הופך לדיון בין ההורים לפני שקונים- איזה שולחן מתאים בדיוק, מאיזה חומר, נפתח, נסגר, אילו צבעים ועוד. נמשיך ונעלה לכיתה א’ ולתקופת בית הספר, אם תחשבו על זה, שולחנות כתיבה גדלים איתנו ממש, עוברים איתנו את שלבי ההתפתחות, עד שהופכים לגדולים ומלאים בחפצים אישיים שונים שניצבים לצד ניירת משרדית.

בכל פעם בה אנו זקוקים לשולחן כתיבה חדש, נשאלת השאלה איזה שולחן כתיבה מתאים לנו?

דגשים לשולחנות כתיבה

קיימים דגמים רבים של שולחנות כתיבה בשוק ובאינטרנט, אך הצורך הספציפי שלכם הוא זה החשוב ולכן, לפני שאתם רוכשים אחד, חשבו מהו הצורך שלכם. האם השולחן ישמש כפינת עבודה על כל המשתמע מכך- מחשב, מדפסת, ניירת משרדית ועוד, או האם ישמש השולחן עבור משחקים וציורים לילדכם, ובין שתי האופציות הללו, קיימים עוד כמה סוגים של שולחנות כתיבה, ולכן חשוב לדייק בחיפוש אחר השולחן המיטבי עבורכם.

באתר הבית של רהיטי יראון, תוכלו לראות מבחר שולחנות כתיבה. חלקם בנויים מסנדוויץ” לבנה חזק ועליו מודבקת פורמייקה צבעונית, וחלקם האחר של השולחנות כתיבה, בנויים מסיבית דחוסה מצופה מלמין. את מבחר הצבעים ודוגמאות המלמין תוכלו גם לבחור מתוך האתר.

בכדי להקל על לקוחותינו, התגייסנו במחלקת העיצוב, על מנת לתכנן את מירב האפשרויות הפרקטיות בשולחנות הכתיבה ועיצבנו מגוון רחב של שולחנות, עם ספרייה, עם מדפים, עם מגירות או עם כוורת צמודה. באתר מצוינות בנוסף גם המידות של כל שולחנות הכתיבה (גובה, רוחב, אורך ומידות הפריטים הנוספים), כולל מחירים מתאימים לכל תקציב, כך שתוכלו לקבל את התמונה המלאה, ולבחור את הפריט המתאים לכם ביותר, כזה שעונה על כל הצרכים שלכם.

ועכשיו, לאחר שראיתם את כל הדוגמאות באתר, ובחרתם את שולחן הכתיבה שלכם, צרו קשר עם מחלקת ההזמנות שלנו, לרכישה ופרטים על אופן ההרכבה של השולחן.

שולחנות כתיבה – הרכבה עצמית

את ההזמנה שלכם אנו אורזים באריזות שטוחות במפעל ומובילים אליכם הביתה. בתוך האריזה, בנוסף לחלקי השולחן השונים, נמצא כל הדרוש לכם להרכבה עצמית של שולחן הכתיבה, כולל חוברת הדרכה ברורה ופשוטה, יחד עם ברגים שונים, פינים ואביזרי פרזול נוספים. היה ולא תרצו להרכיב עצמאית, אנו ממליצים לעדכן את נציג המכירות שלנו וזאת על מנת שנוכל לתאם עבורכם מתקין מטעמנו, שיגיע אליכם הביתה ויתקין עבורכם את הרהיט.

מוזמנים לצור קשר.
נשמח לעמוד לרשותכם,
רהיטי יראון.

קרא עוד: שולחנות מחשב | עגלות שירות

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ארונית כוורת

מעמדי טלוויזיה

מעמד טלוויזיה. כשמו כן הוא. מעמד לטלוויזיה, יחידה עליה מונחת הטלוויזיה ולא תלויה על הקיר. ישנם כמה דברים המסתתרים מאחורי הרהיט שמומלץ רגע לפני שיוצאים

קרא עוד »

No products in the cart.

×