דף הביתמאמריםשולחנות סלון מודולריים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שולחנות סלון מודולריים

שולחנות מודולריים הם שם כללי לשולחנות הניתנים לפירוק והרכבה מחדש תוך העמדה עיצובית משתנה. שולחנות סלון מודולריים הנם יחידות לא גבוהות (לרוב בגובה הספה) המיועדות לשמש את אורחי הבית לאירוח או להנחת חפצים שונים בקרבת היושבים בו.

המראה הפריק והנפרד של יחידות ריהוט, הפך בשנים האחרונות למראה נפוץ בעיצוב הבית. שולחן/ שולחן סלון אשר בעבר היה אחיד, גושני וכבד, הפך לקליל, בעל מראה מאוורר שאינו תופס מקום בחלל וניתן להזיזו ממקום למקום ביתר קלות. שולחנות מודולריים הנם רהיט נפוץ מאד אשר נמצאים בכל חדר בבית כמעט, היחידות הפריקות מאפשרות גמישות וליצור קומפוזיציות חדשות בכל פעם שתרצו לרענן את מראה החדר. שולחנות סלון מודולריים יונחו בחלל המגורים ובהתאם לצורך יקבלו את מיקומם הסופי, ליד הספה או במרכז החלל כיחידות אירוח.

שולחנות סלון מודולריים – יתרונות גדולים, עלות קטנה

על מנת להצליח בבחירה וליהנות משולחנות מודולריים בכלל ומשולחנות סלון מודולריים בפרט, חשוב לדעת, מהו הצורך. שולחנות סלון מודולריים נותנים מענה מצוין במקרה ואתם אוהבים לארח. כאשר אתם רוכשים שולחנות מודולריים אתם מבטיחים לאורחים שלכם נגישות לכל סוג כיבוד ו/או משקה. שולחנות סלון מודולריים ניתנים להזזה ממקום למקום באופן פשוט וקל כך שאין צורך לקום בכל פעם מהספה/ כורסא לכיוון שולחן הסלון המרכזי על מנת להתכבד. לאחר שהאורחים הלכו, תוכלו לאסוף את השולחנות לפינה, או להניח אותן לצידי הספה/ כורסא לשימוש נוח עבור בני הבית והנחת חפצים קרובים או מנורות קריאה. כפי שניתן לראות האפשרויות הן רבות ומגוונות כך לפני הרכישה מומלץ לתת את הדעת בכל הקשור לנראות, ולכן מומלץ לדעת אילו מידות דרושות לכם. שולחנות מודולריים אינם רהיט גדול במיוחד, אך יש לקחת בחשבון את מידות כל החלקים יחד ובנפרד וזאת על מנת לוודא כי יש לכם את המקום/ות המתאימים להם, יחד ולחוד, בין אם במרכז הסלון ובין אם מצידי מערכת הישיבה ו/או הכורסא שלכם. בכל הקשור לחומרים, שולחנות סלון מודולריים היוצאים מהמפעל שלנו, עשויים סנדוויץ’ לבנה מצופה פורמייקה צבעונית. זהו ליין עיצובי חדש מבית רהיטי יראון, אשר זוכה לשבחים רבים בקרב לקוחותינו ברחבי הארץ.

ביצוע ההזמנה מאד פשוט וקל, מתוך הקטלוג באתר תוכלו לבחור את שולחנות הסלון המודולריים שתרצו. במחלקת ההזמנות שלנו, ישמחו לעמוד לרשותכם.

שולחנות מודולריים – הרכבה עצמית

בתוך האריזה שתקבלו, תמצאו את כל הדרוש להרכבה עצמית בנוסף לברגים ופרזול מתאים,
מצורפת חוברת הוראות להרכבה עצמית ובמידה ולא מתאפשר לכם להרכיב בעצמכם,
אנו נדאג לתאם לכם מרכיב מקצועי מטעמנו.

תתחדשו!
נשמח לעמוד לרשותכם,
רהיטי יראון

מאמרים אחרונים

ארונות הזזה 2 דלתות

ארון הזזה 2 דלתות

אחד הארונות הפופולריים שלנו, הוא ארון הזזה 2 דלתות. מתוך המגוון המרובה של ארונות הבגדים אותם אנו מייצרים, בולט ארון הזזה 2 דלתות, לקוחותינו בוחרים

קרא עוד »
תוספת עליונה לארון

תוספת עליונה לארון

מתכננים לרכוש ארון חדש, ארון בגדים לחדר הילדים, או ארון אחסון למטבח? על מנת לוודא כי הארון אכן מתאים לצרכים שלכם, חשוב לדעת מה אתם

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ספריה לילדים שמנת

ספריות לילדים

בכל פעם בה אנו מעוניינים לרכוש ספריה לחדר, זהו סוג של “פרויקט” קטן, שכן, ישנם הרבה פרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון בטרם יוצאים לרכישה.  

קרא עוד »

No products in the cart.

×