מאמריםשידות טלוויזיה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שידות טלוויזיה

שידות טלוויזיה הן מהרהיטים הנפוצים ביותר בביתו של הישראלי הטיפוסי.

ניתן לראות מגוון עיצובים וחומרים שונים, מהם בנויות שידות טלוויזיה ולא רק זאת, בעבר, שידות טלוויזיה היו מיועדות אך ורק לחדר האורחים, קרי, הסלון, ומטרתן הייתה פונקציונלית בלבד- מעמד לטלוויזיה בסלון. כיום, המצב שונה, שידות טלוויזיה מפוזרות בכל חדר בבית בכל צורה וצבע מבוקש.

 

שידות טלוויזיה- פרקטי מול עיצובי.

בעולם העיצוב ישנן שתי דרישות מרהיט:

  1. רהיט פרקטי.
  2. רהיט מעוצב ויפה.

כאשר לעולם לא יעלה העיצוב על הפרקטי, שכן, אם אנו מעוניינים להשתמש ברהיט, לא היופי שלו יסיע לנו בזה, כי עם העיצוב הפרקטי והמחשבה על הפונקציות השונות אותו הוא אמור למלא.

 

אילו פונקציות אמורות למלא שידות טלוויזיה?

הפונקציות/ הדרישות/ הצורך משידות טלוויזיה, תלוי הקשר דרישות הלקוח. אנו ברהיטי יראון עושים את המיטב על מנת לעצב ריהוט שעונה באופן מוחלט ומלא על דרישות הלקוחות וכך גם עיצבנו את שידות הטלוויזיה שלנו, שני דגמים בולטים תוכלו למצוא בקטלוג שבאתר:

  • שידת טלוויזיה עם 2 מגירות אחסון.

זוהי שידה עשויה מסיבית דחוסה, מצופה מלמין, בדוגמאות שונות ובה 2 מגירות נפרדות לאחסון חפצים שונים ואילו מעל המגירות, ישנו תא אחסון, עם חציצה במרכזו לנוחות מרבית.

ג. 49.5 ר. 118 ע. 39

 

  • שידת טלוויזיה עם חלל אחסון אחד.

שידה אלגנטית ונקייה, בעלת קווים ישרים ומינימליסטיים. חלקה התחתון של שידת הטלוויזיה הינו תא אחד לאחסון עם 2 פתחי יציאה לחוטי החשמל של המכשירים השונים המאוחסנים בה. ומעל תא האחסון, ישנו תא שלם פתוח למראה נקי. השידה בנויה מסנדוויץ’ מצופה פורמייקה צבעונית לבחירתכם.

ג. 50 ר. 115 ע. 38.5

 

שתי השידות ניצבות על 4 רגליים.

 

כיצד בוחרים שידות טלוויזיה מתאימות?

ברגע בו החלטתם כי אתם מעוניינים לרכוש שידת טלוויזיה, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקטלוג המופיע באתר, לבחור את הדגם המועדף עליכם ואנו נעשה את השאר. שידות הטלוויזיה שלנו, נארזות באריזה שטוחה ובה כל הנדרש להרכבה עצמית, מהירה ופשוטה.

מומלץ לציין במעמד המכירה אם אין באפשרותכם להרכיב את הרהיט עצמאית ונדאג לסייע לכם בתיאום מתקין מקצועי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

מאמרים אחרונים

No products in the cart.

×