ארון נעליים

אחד מרהיטי הבית אשר זוכה לעדנה מחודשת הוא ארון הנעליים. מפתיע להיווכח כי לאחר היעדרות ארוכת שנים, צץ לו לאיטו בבית ועוד בית ועוד רבים ומזכיר לכולנו כמה נחוץ הוא וכמה טעות עשינו שוויתרנו עליו בקלות כזו.

 

ארון נעליים. רגע לפני קנייה.

על מנת לוודא כי ארון נעליים חדש ישרת אתכם נאמנה, עליכם לוודא כמה נתונים בטרם תרכשו אחד כזה הביתה.

צורך. ארון נעליים אמור לענות על צורך מוגדר והוא- סדר. באם אתם מגיעים הביתה ומוצאים את עצמכם בכל פעם עסוקים באיסוף הנעליים של בני הבית, בכל פעם ל"מקום" (לרוב ליד דלת הכניסה לבית או לחדרים), נראה שארון נעליים יסייע לכם בכך מאד ויקל עליכם בארגון הסדר בבית. וזהו, בראשיתו של דבר, הצורך העיקרי בארון נעליים. לעשות סדר. להימנע מבלגן לא הכרחי של נעלים מפוזרות פה ושם ולאפשר מקום מוגדר ומותאם.

כיצד יודעים איזה ארון נעליים לקנות?

קל. לפי כמות הנעליים הקיימת בבית. תוכלו להחליט האם לרכוש כמה ארונות קטנים ולפזרם בחדרי הבית השונים, בחדר הכביסה, במחסן, או להעמיד אחד גדול, מרכזי במקום מותאם בכניסה לבית למשל, אשר ישמש את כל בני המשפחה.

החלטה זו תלוית הקשר סטטוס משפחתי, או כמותי, באם אתם זוג צעיר עם אהבה גדלה לנעליים, או משפחה קטנה עם 2 ילדים, או אפילו משפחה מרובת ילדים- התמונה ברורה, כמות הנעליים שונה לחלוטין והצורך בארון נעליים, שונה גם הוא. ברהיטי יראון מציעים ארון נעליים בשלושה דגמים בסיסיים אך פרקטיים במיוחד, כאלו שיענו על כל צורך ויתאימו לכל סגנון עיצוב, שכן הצבעים המוצעים בקטלוג שלנו, הינם ניטראליים ומשתלבים באופן הרמוני וזורם בחדר.

החלטנו. קנינו.

בקטלוג שלנו, תוכלו לראות דגמים של ארון הנעליים, המגיעים בעיצוב של 2-4 תאים או מידוף סטנדרטי, כמו גם במידות שונות. הארונות עשויים סיבית דחוסה מצופה מלמין, קלה לניקוי ועמידה מאד.

לאחר שבחרתם את הדגם המועדף עליכם, צרו קשר עם מחלקת ההזמנות שלנו, ציינו מק"ט ודגם וההזמנה יוצאת לדרך, אליכם הביתה. את הרהיטים שלנו, אנו מייצרים באופן מיוחד להרכבה עצמית בבית ובתוך אריזת הרהיט השטוחה, תמצאו לשירותכם את כל הדרוש  להרכבה מהירה- חוברת הוראות פשוטה, כלים מתאימים להרכבה- ברגים ומברגים, פינים למיניהם, וכמובן- ארון הנעליים שלכם. אם מתעורר בכם חשש בנוגע להרכבה העצמית, תוכלו לעדכן אותנו במעמד הרכישה ואנו נתאם עבורכם מתקין מקצועי מטעמנו.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.