ספריה משולבת

ספריה היא רהיט חובה, כמעט ללא עוררין, בכל בית נמצא ספרים. ספריות בגדלים, צבעים, חומרים, עיצובים שונים, כולן ספריות מוכרות עם אותם המדפים ואותה הצורה. ספריה משולבת היא צעד אחד קדימה מהעיצוב הסטנדרטי של ספריה ומפיחה חיים בעיצוב המסורתי.

מהי ספריה משולבת?

ספריה משולבת, כשמה כן היא, משולבת בחפצים שונים המונחים לצד הספרים על המדפים. ספריה משולבת מאפשרת לנו להוסיף טאצ’ עיצובי לצד המראה ה”מעונב” של הספרים בזכות הצורניות המשתנה של המדפים.

ספריה משולבת – בחירה פרקטית ועיצובית גם יחד

רכישה נכונה של רהיט מתחילה בבחינת הצרכים והדרישות שלנו. ספריה משולבת היא כזו המשלבת בה את שתי הפונקציות יחדיו. צורתה המיוחדת של הספרייה המשולבת מאפשרת להניח ספרים בגבהים שונים, בחלקי המידוף הנמוכים ולצידם ספרים קטנים יותר בתאים המתאמים להם. היה ותרצו להקל במראה המסיבי של ספרייה מלאה בספרים שונים, תוכלו להוציא את המעצב שבכם ולעשות זאת באופן מושלם באמצעות שילוב אביזרי נוי שונים, עציצים קטנים, או כל פריט דקורטיבי שתרצו, וכך תצרו “נקודות” צבע עיצוביות מחייכות בין הספרים.

מידות

הספרייה המשולבת שלנו מגיעה במידות קבועות של גובה ועומק ותצורת המידוף, כך שתוכלו לבדוק האם הגודל מתאים לכם במקום אותו אתם מייעדים לספרייה המשולבת שלכם.

חלוקה לתאים

ספרייה משולבת בנויה כך שהמידוף אינו אחיד בגודלו והתאים הפתוחים בגדלים שונים, גבוהים ונמוכים, צרים או ארוכים יותר

צבעים

ביראון רהיטים חשבנו על אפשרויות העמדת הספרייה המשולבת בחדרים, ועל מנת להקל על לקוחותינו, בחרנו עבורה צבע ניטראלי, כך שתוכלו למקם אותה בכל חלל בבית, ללא הפרעה לסגנון העיצובי והצבעים הנמצאים בו. הגוון הניטראלי שבחרנו, מאפשר לכם להעמיד את הספרייה המשולבת מבלי להרגיש חוסר התאמה עיצובית ביחס לעיצוב הכללי בחדר.

חומרים

את הספרייה המשולבת אנו מייצרים מסיבית דחוסה, מצופה מלמין.

ספריה משולבת – ביצוע הזמנה

מתוך קטלוג הספריות שלנו, תוכלו לבחור ולהזמין את הספרייה המשולבת על פי הדרישות והצרכים אשר הגדרתם מראש, לצור קשר עם מחלקת ההזמנות ומשם אנו ממשיכים לאריזה ומשלוח.

ספריה משולבת בהרכבה עצמית בבית

לאחר ביצוע ואישור ההזמנה, הרהיט נארז למשלוח בדרך אליכם הביתה. כאשר יגיע אליכם, תוכלו למצוא את כל הנדרש להרכבה עצמית, כולל ברגים, פרזול וכמובן חוברת הדרכה קצרה וברורה, המסבירה בפשטות את כל תהליך ההרכבה על מנת שכל אחת ואחד מכם יוכלו להרכיב עצמאית.

במידה ואין ביכולתכם להרכיב את הספרייה המשולבת, צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, ואנו נדאג לתאם עבורכם מתקין מקצועי שיגיע אליכם הביתה וירכיבה במקום, לשביעות רצונכם.

נשמח לעמוד לרשותכם,

יראון רהיטים.

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ספריה לילדים שמנת

ספריות ילדים

תוכן עניינים אין כמו ספרייה. גדולה, קטנה, עם הרבה מדפים להרבה ספרים. סוגים רבים לספריות, אך בעינינו ספריות ילדים הן החשובות ביותר ומדוע? ספריות ילדים

קרא עוד »
כוורות אחסון - רהיטי יראון

מעמדי טלוויזיה

תוכן עניינים מעמד טלוויזיה. כשמו כן הוא. מעמד לטלוויזיה, יחידה עליה מונחת הטלוויזיה ולא תלויה על הקיר. ישנם כמה דברים המסתתרים מאחורי הרהיט שמומלץ רגע

קרא עוד »
כוורת לחדר ילדים - יראון רהיטים

יחידות מודולריות

תוכן עניינים יחידות מודולריות הן יחידות מרובעות או מלבניות, הניתנות להרכבה במספר רב של מצבים ואפשרויות שילוב עיצוביות עם מערך הרהיטים הסמוך אליהן. יחידות מודולריות

קרא עוד »