דף הביתמאמריםיחידות מודולריות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

יחידות מודולריות

יחידות מודולריות הן יחידות מרובעות או מלבניות, הניתנות להרכבה במספר רב של מצבים ואפשרויות שילוב עיצוביות עם מערך הרהיטים הסמוך אליהן. יחידות מודולריות מגדילות את אפשרויות האחסון הקטן וניתן להניח אותן בכל חדר שנרצה, כמו חדר השינה מצדי המיטה, חדרי הילדים, חדר האורחים, המשחקים ואפילו הסלון שלכם. גם אם לא ממש תכננו עבורן מקום ספציפי, תמיד נמצא איפה להעמידן ומה להניח עליהן או בתוכן.

יחידות מודולריות – להוציא את המעצב שבכם

אנו, ברהיטי יראון אוהבים להעלות חיוך על פני לקוחותינו, ומייצרים פריטים עם פוטנציאל עיצובי, כך שתוכלו לשלב את היחידות המודולריות כחלק ממערכת נפרדת ולייצר שבירה עיצובית עם נקודת צבע חייכנית, שתקטע בעניין את הרצף העיצובי בחלל בו הן נמצאות. בקטלוג שלנו, מופיעים הדגמים של היחידות המודולריות, בגדלים שונים, בחלוקת מדפים שונה, ולחלקן הוספנו דלתות לאחסון מוצנע יותר.

אתם יכולים להעמיד יחידות מודולריות בקצה המזנון בסלון, או בפינת החלל ועל המשטח העליון, תוכלו להעמיד מנורת קריאה קטנה לאווירה נעימה. את היחידות המודולריות תוכלו להעמיד בחדר הילדים, לצד המיטה ובהן להניח ספרים, בובות, משחקים אהובים או כל דבר אחר שהילדים אוהבים, כאן יש גם ערך מוסף לילד, ברהיט שהוא שלו, עם החפצים שלו. מקום נוסף בו תוכלו להעמיד את היחידה המודולרית הוא בחדר העבודה שלכם, לצד שולחן העבודה, עליה תניחו מדפסת קטנה ותחתיה ניירת נחוצה ונוספים, ועל מנת להצניע את הניירת, הזמינו יחידה עם ארון תחתון.

האפשרויות העיצוביות רבות ומגוונות, כל שעליכם לעשות הוא להחליט עבור איזה צורך תרצו אותן. מתוך מגוון הצבעים בקטלוג שבאתר שלנו, תוכלו לבחור את הצבעים המתאימים לכם ולהתחיל לעצב ולשלב איך שתרצו.

היחידות המודולריות שלנו, מגיעות בשני גדלים עם חלוקות מידוף שונות, בנוסף, יחידות מודולריות עומדות על הרצפה, או על רגליים, כאלו עם תא פתוח ותחתיו דלת ארונית קטנה, או כאלו עם תאים פתוחים ללא דלת. חשוב לציין כי את היחידות המודולריות, אנו מייצרים מסנדוויץ’ לבנה חזק ויציב ועליו פורמייקה צבעונית עמידה. המוצרים שלנו ידועים כמאריכי חיים שעומדים במבחני הזמן, אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובדבקים החזקים ביותר על מנת להבטיח את שביעות רצונכם לאורך שנים.

יחידות מודולריות – הרכבה עצמית

לאחר שבחרתם את היחידה המודולרית המועדפת עליכם, צרו קשר עם מחלקת ההזמנות שלנו ונשמח למלא את מבוקשכם. מיד בתום ההזמנה, אנו מעבירים אותה למפעל ובו אורזים עבורכם באריזה שטוחה, ומכינים לאספקה והובלה אליכם.
בתוך אריזת היחידות המודולריות תמצאו את כל הדרוש לכם להרכבה עצמית קלה, חוברת הדרכה פשוטה עם הוראות הרכבה ברורות ובנוסף ברגים ופרזול. במידה ותרצו, נוכל לתאם עבורכם מתקין מטעמנו אשר יבצע את ההרכבה עבורכם.

מוזמנים לצור קשר,
נשמח לעמוד לרשותכם.
רהיטי יראון.

קרא עוד: ארונות הזזה | שולחנות מחשב

מאמרים אחרונים

רהיטים בהרכבה עצמית כיסא גושני

שולחנות סלון מודולריים

שולחנות מודולריים הם שם כללי לשולחנות הניתנים לפירוק והרכבה מחדש תוך העמדה עיצובית משתנה. שולחנות סלון מודולריים הנם יחידות לא גבוהות (לרוב בגובה הספה) המיועדות

קרא עוד »
ארונות הזזה 2 דלתות

ארון בגדים

ארון בגדים הוא בין הרהיטים הנפוצים והמוכרים ביותר בכל בית. קיימים סוגים רבים ושונים של ארונות בגדים ואנו ברהיטי יראון, גאים להציג בפניכם את המבחר

קרא עוד »
שולחנות מחשב

שולחנות כתיבה

בגדלים שונים, בחומרים שונים, עם מגירות, או עם מדפים. שולחנות כתיבה הם מוצר צריכה בסיסי בכל בית. אנו זקוקים לשולחנות כתיבה בכל שלב בחיינו כמעט,

קרא עוד »

No products in the cart.

×