דף הביתמאמריםריהוט מודולרי – למה זה טוב לנו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ריהוט מודולרי – למה זה טוב לנו?

בחדרים שונים בבית, חדרים בהם עלינו להציב ריהוט ובפרט ארונות, אנחנו יכולים לבחור, ברמת העיקרון, בין שתי אופציות, אופציה אחת, היא להשתמש בריהוט רגיל, בעוד שהאופציה השנייה היא להשתמש בריהוט מודולרי. כלומר, ריהוט פונקציונלי אשר חוסך לנו מקום ויתרה מזו, מאפשר לנו לסדר את הדברים בתוכו באופן כזה שאנחנו לא צריכים בכל פעם את כל מה שיש בארון בשביל למצוא את הפריט שאנחנו מחפשים, אלא אנחנו יכולים להגיע ספציפית לפריט.

ריהוט מודולרי הוא מאוד פופולרי, הן לשימוש ביתי והן לשימוש משרדי. כשמדובר על שימוש לצרכים ביתיים, הרי שהשימוש העיקרי שלנו בריהוט מסוג זה הוא במטבח. מאחר ומדובר על מקום עמוס, אשר מכיל ארונות רבים לאחסון כלי מטבח, מגירות לאחסון סכו”ם, מוצרי חשמל, פינת אוכל ועוד שלל דברים, הרי בשביל שיהיה קל לעבוד במטבח, אנחנו נעדיף להשתמש בריהוט מודולרי, כך יהיה לנו יותר פשוט ונוח.

כשאנחנו בוחנים כיצד מטבח מעוצב, בדרך כלל, מדובר על ארונות אשר נמצאים בחלק התחתון של הקיר ובחלק העליון או לחלופין באי שנמצא במטבח. על מנת שנוכל לאחסן את כל הדברים שלנו בצורה ופשוטה לשימוש, עומדות בפנינו שתי אופציות עיקריות, הראשונה, היא להתקין כמות מתאימה של ארונות, הבעיה היא שזה סוגר את המקום ויוצר אי נוחות, האופציה השנייה היא להשתמש בכמות קטנה יחסית של ארונות אך, כאלה שיש בהם מדפים נפתחים, מגירות ועוד שורה של אלמנטים, שהופכים את השימוש בארונות להרבה יותר פשוט ומאפשר לנו ליהנות מאחסון מודולרי.

כיצד אנחנו יוצרים ריהוט חכם במטבח

לפני שאנחנו בכלל ניגשים לבחור את סוג הריהוט וכמה חלקים ממנו יהיו מודולריים וכמה לא, אנחנו צריכים לבחון את השטח שעומד לרשותנו, כמה מתוך אנחנו מעוניינים לנצל לצורך התקנת ארונות וכמה אנחנו מעדיפים לנצל לצרכים אחרים. לאחר מכן נוכל להחליט באיזה גודל יהיו הארונות ואיך נבנה אותם. לאחר מכן, נוכל להחליט איפה להציב פינת אוכל, מוצרי חשמל ושאר האלמנטים במטבח.

אחרי שהחלטנו את כל זה, וכמובן החלטנו גם מה יהיה העיצוב של הריהוט מבחינת צבעים, חומרים וכדומה, אנחנו יכולים להחליט כמה מהמטבח יהיה מודולרי. כמה ארונות יהיו בהם מדפים אשר יוצאים כלפי חוץ, מגירות ועוד שורה ארוכה של אלמנטים שיהפכו את השימוש בארונות לקל ופשוט יותר.

צריך לומר, ההחלטה להשתמש בריהוט מודולרי יכולה להתאים לכל מטבח, בוודאי למטבחים קטנים שאין בהם הרבה מקום, אך גם למטבחים גדולים אשר רוצים לשמור על סדר מסוים. ברור מאליו שמטבח כזה יכול לשרת מי שמשתמש בכמות גדולה של אלמנטים וזקוק למקום רחב לאחסון. מה שכן, חשוב שיהיה קל להשתמש בריהוט, וחשוב שהסדר בתוך הארון יהיה הגיוני כך שהדברים שאנחנו משתמשים בהם בתדירות גבוהה יונחו לפני הדברים שאנחנו משתמשים בהם בתדירות נמוכה.

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ספריות ילדים עץ מלא

ארון 2 דלתות

ארון 2 דלתות נחשב למסורתי בדוגמתו, וותיק ומתאים לכל מטרה ולכל חדר. ארון 2 דלתות ניצב כמעט בכל מקום ובכל חדר בבית, והוא משמש את

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית כוורת עץ ספריה לילדים

כוורת אחסון לחדר ילדים

חדר הילדים שלכם הוא אמנם הממלכה שלהם, אך עליכם מוטלת האחריות לוודא כי כל רהיט, או משחק/צעצוע הוא בטיחותי לשימוש, אינו מכיל צבעים רעילים, אינו

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ספריות ילדים עץ מלא

ארון 4 דלתות

ארון בגדים, בסך הכל מדובר על קופסא גדולה, עם חלוקה, מדפים, תלייה, דלתות. אין יותר מדי מה לומר שכן, הצורה תמיד תישאר בסיסית וריבועית והאלמנטים

קרא עוד »

No products in the cart.

×