מאמריםארון הזזה 2 דלתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארון הזזה 2 דלתות

אחד הארונות הפופולריים שלנו, הוא ארון הזזה 2 דלתות. מתוך המגוון המרובה של ארונות הבגדים אותם אנו מייצרים, בולט ארון הזזה 2 דלתות, לקוחותינו בוחרים בו מפאת האפשרויות האחסוניות, כמו גם, אופן פתיחת הדלתות הנוח ביותר.

ארון הזזה 2 דלתות. מפרט.

כמו כל הרהיטים שלנו, כך גם ארונות הבגדים בכלל וארון הזזה 2 דלתות בפרט, מותאמים בדיוק לצרכים שלכם. מתוך מחקר בין לקוחותינו, על העדפותיהם וצרכיהם מארון הבגדים, הקפדנו לשמור על עיצוב וחלוקת תאים כזו, אשר ייתן מענה מיטבי לכל רוכש. ארון הזזה 2 דלתות בנוי מסיבית דחוסה, מצופה מלמין במגוון דוגמאות, אשר ניתן לבחור מתוך הקטלוג באתר שלנו.

דלתות הארון מחליקות על המסילות ומאפשרות שליפת בגדים באופן קל ביותר, כמו גם, אופן פתיחו אינו מצריך מקום ו/או תכנון מיוחד בהעמדתו, כפי שצריך לתכנן עבור ארון בגדים עם דלתות נפתחות/ ציר.

חלוקה פנימית.

חלוקת פנים הארון מחולקת לשני חלקים שווים בגודלם. בארון הזזה 2 דלתות, ישנו מידוף מרובה מצדו האחד, ומצדו השני- תלייה, מגירות פנימיות ומתחתן, חלל נוסף עבור מצעים/ שמיכות/ נעליים או כל דבר אחר.

כיצד בוחרים ארון הזזה 2 דלתות?

כל הדרוש לכם על מנת לבחור ארון הזזה 2 דלתות הוא- מידות ומענה על צורך. רגע לפני הרכישה שלכם, תנו מחשבה על הפרטים הבאים:

  • את מי אמור הארון לשמש? האם לאחד הילדים, האם למישהו אחר?
  • מיקום הארון- באיזה חדר בבית הייתם רוצים להעמיד אותו.
  • מידות מתאימות- גם לאחר שהחלטתם היכן להעמיד את הארון, וודאו אילו מידות מתאימות לכם.

ארון הזזה 2 דלתות המיוצר במפעל שלנו הינו בגובה 202 ס”מ, רוחב 120 ס”מ,                   עומק 60 ס”מ, כך שבטרם רכישה בדקו האם המידות מתאימות למקום המיועד עבורו.

  • חלוקה פנימית- אופן חלוקת ארון הזזה 2 דלתות מתאים לכל שימוש ו/או אחסון, משולב מידוף, תלייה ו- 2 מגירות לאחסון גרביים/ לבנים.

לאחר שבחרתם את הארון, ביצוע ההזמנה נעשה מול מח’ המכירות שלנו. במעמד ההזמנה נתאם את הובלתו, כמו גם אופן ההרכבה העצמית של הרהיט, שכן, הרהיטים שלנו מיוצרים כך שכל אחת ואחד מכם יוכל אם ירצה, להרכיבו עצמאית. אך במידה ואינכם מעוניינים בזאת- ציינו זאת במעמד ההזמנה ואנו נדאג לתאם מתקין עבורכם.

בתוך אריזת הרהיט, תמצאו את כל הדרוש להרכבה קלה ומהירה להנאתכם.

נשמח לעמוד לרשותכם, בכל עת.

מאמרים אחרונים

ארון שירות

לארון שירות יתרון בולט מול הארונות הרגילים. ארון השירות הוא גבוה וצר ולא תופס מקום רב וניתן לאחסן בו כל דבר שרוצים בכל חדר שרוצים,

קרא עוד »

כוורת לחדר ילדים

כוורת לחדר הילדים היא מה שנקרא- רהיט מדויק. רהיט שעונה על כל הצרכים, הן ברמה הפרקטית, העיצובית, והכי חשוב, ברמה הבטיחותית, שכן, כל רהיט בכלל

קרא עוד »

No products in the cart.

×