דף הביתמאמריםרהיט בהרכבה עצמית – חיסכון בעלויות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רהיט בהרכבה עצמית – חיסכון בעלויות

בעבר, כאשר היינו רוכשים רהיט כלשהו, היינו צריכים לתאם עם מתקין או מרכיב, להמתין לו יום יומיים, שלושה ולכסוס ציפורניים עד שיגיע בין 10:00 ל 14:00 ובין בורג לבורג גם קפה/ תה או משהו להרטיב את הגרון. לא עוד!

כיום, אתם אלו שיכולים להרכיב בעצמכם, ממש כמו מתקין מנוסה, את הרהיט שרכשתם מבלי להמתין או לארח את המתקין. אז נעים מאד להכיר- רהיטי יראון, ריהוט להרכבה עצמית, קלה ופשוטה.

כאשר אנו מחליטים לרכוש רהיט כלשהו, אנו חושבים על פונקציונליות, צורה, צבע וגודל על מנת שיתאים לחלל בו אנו ממקמים אותו, ואצלנו ברהיטי יראון עושים בדיוק את זה. אנו מקפידים לענות על הצורך המדויק של כל רהיט היוצא מהמפעל, פונקציונלית ועיצובית גם יחד כאשר קלות ההרכבה ללקוח עומדת תמיד לנגד עינינו.

רהיט בהרכבה עצמית – איך זה עובד?

ראשית אין ממה לחשוש. גם אם מעולם לא החזקתם מברגה ביד. הרהיטים היוצאים מהמפעל שלנו קלים להרכבה עצמית כך שכל “ידיים שמאליות” יהפכו למדויקות ומקצועיות.

רהיטים בהרכבה עצמית מגיעים עם ערכת הרכבה מותאמת הכוללת את הכלים הדרושים להרכבה (מברגים קטנים ומיוחדים, פינים, פקקים וכיו”ב) וחוברת הוראות ברורה ופשוטה שכל אחת ואחד יוכלו להבין ולבצע ללא כל קושי.

רהיט בהרכבה עצמית – חיסכון בעלויות

אחד היתרונות החשובים ברכישת רהיטים להרכבה עצמית הוא החיסכון בעלויות. לרכישת הרהיט עצמו מתווספות תמיד עלויות הובלה והתקנה, שלעתים יכולות להגיע למאות רבות של שקלים ואם ניתן לחסוך הוצאה כזו, אנחנו בעד.

עבודה טובה מצריכה זמן – פנו לכם כזה

כדי שיהיו לכם תנאי פתיחה טובים להצלחה, דאגו לפנות זמן להרכבת הרהיט. לא “על הדרך” ולא במהירות, ממש תפנו זמן, בטח ובטח אם זו הפעם הראשונה שלכם. כמה זמן, אתם שואלים. תלוי בגודל ובמורכבות הרהיט, ככל שהרהיט גדול יותר עם פריטים רבים יותר, כך הזמן הנדרש להרכבתו יהיה ארוך יותר ולכן, יש להתרכז בעניין, היות וטעות אחת קטנה….. ומתחילים מההתחלה. ובכל זאת, פיניתם זמן ותשומת לב ועדיין משהו לא הצליח לכם? מחלקת שירות הלקוחות שלנו עומדת לרשותכם בכל שאלה ושאלה.

האם רהיטים בהרכבה עצמית, חזקים?

אם ביצעתם את הוראות ההרכבה במלואן, הרהיט יהיה יציב וחזק כמו שבעל מקצוע היה מרכיב עבורכם. בנוסף לכך, רהיטים בהרכבה מיועדים גם לפירוק מהיר, דבר המקל מאד במצבים של שינוי מערך ריהוט בחלל או מעבר בית/ משרד מלא.

בהרכבה חוזרת, האם הרהיט יהיה חזק ויציב כמו בהרכבה הראשונה?

וודאי!!! אצלנו ברהיטי יראון מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים וחזקים על מנת שהרהיט שרכשתם ישרת אתכם וילך אתכם ממקום למקום למשך שנים רבות, ולכן כל הרכבה חוזרת, תהיה כמו ההרכבה הראשונה – חזקה ויציבה.

קרא עוד: ארונות הזזה | שולחנות מחשב

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ספריה לילדים שמנת

ספריות ילדים

אין כמו ספרייה. גדולה, קטנה, עם הרבה מדפים להרבה ספרים. סוגים רבים לספריות, אך בעינינו ספריות ילדים הן החשובות ביותר ומדוע? ספריות ילדים שייכות למשפחת

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית כוורת עץ ספריה לילדים

יחידות מודולריות

יחידות מודולריות הן יחידות מרובעות או מלבניות, הניתנות להרכבה במספר רב של מצבים ואפשרויות שילוב עיצוביות עם מערך הרהיטים הסמוך אליהן. יחידות מודולריות מגדילות את

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ארונית כוורת

שידת טלוויזיה

שידת טלוויזיה. אחד הרהיטים הנפוצים והפונקציונליים ביותר בבית. נדמה לעיתים כי סביב שידת טלוויזיה מעוצב הסלון כולו, מערכת הישיבה, שולחן הסלון, השטיח, הפריטים המונחים בסביבת

קרא עוד »

No products in the cart.

×