דף הביתמאמריםארון 4 דלתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארון 4 דלתות

ארון בגדים, בסך הכל מדובר על קופסא גדולה, עם חלוקה, מדפים, תלייה, דלתות. אין יותר מדי מה לומר שכן, הצורה תמיד תישאר בסיסית וריבועית והאלמנטים המשתנים הינם מה שבתוך הארון. אז זהו. שלא רק, ואף הרבה מעבר לכך.

 

ארון 4 דלתות רהיט פונקציונאלי אידאלי

ארון 4 דלתות נפוץ במיוחד בכל בית ובית בישראל, מידותיו ואופן חלוקת הפנים שבו, מתאימות לכל פונקציה- הן לאחסון בגדים והן לאחסונים אחרים בבית.

 

את מידותיו של ארון 4 דלתות, “גזרנו” על סמך נתונים פונקציונאליים נפוצים של גובה רוחב ועמוק, כמו גם מספר הדלתות.

כל אחד מהפרמטרים הללו, הינם הפונקציונליים ביותר לרוב רובם של האנשים וניתן למעשה, להעמיד את ארון 4 הדלתות בכל חלל שנרצה, בין אם בחדר השינה, הילדים או אולי אפילו המחסן אם תרצו בכך.

 

יתרונותיו של ארון 4 דלתות

יתרונו המוחלט של ארון 4 דלתות הוא בדיוק שלו. הן במידות והן בחלוקה הפנימית, הפונקציונלית במיוחד. חלוקה פנימית- צד אחד מידוף עמוק, צד שני תלייה רחבה + מידוף מעל. ואם תרצו, תוכלו להניח פריטים נוספים מתחת לבגדים התלויים.

גם על נושא ניקיון הבית חשבנו ועל מנת שלא להרטיב את בסיס הארון בעת שטיפת הבית, העמדנו אותו על במה מוגבהת מעט כך שיישאר יציב וחזק לאורך זמן, מבלי במים או סמרטוט רטוב, יפגע בארון.

מידותיו של ארון 4 דלתות אידאליות לכל שימוש:

  • גובה- 184 ס”מ.
  • רוחב- 158.5 ס”מ.
  • עומק- 52.5 ס”מ.

דלתות הארון הינן דלתות ציר המכסות את כל גובהו בחטיבה אחת, כך שאין צורך לפתוח כמה דלתות בכל פעם, על מנת לראות את תכולתו.

דבר נוסף עליו חשבנו עבור לקוחותינו הוא, האפשרות של תוספת מידוף עפ”י צורך ודרישת אחסון, אחרי הכל, הארון אמור להתאים לכם בדיוק ולא בערך ולכן, על מנת לרכוש ארון 4 דלתות, נא וודאו כי אכן המפרט הטכני, קרי, מידות- גובה עומק רוחב וחלוקה פנימית, אכן מתאימים לכם וממלאים את דרישותיכם באופן מיטבי.

ארון 4 דלתות מיוצר אצלנו במפעל ועשוי סיבית דחוסה וחזקה, מצופה מלמין. תוכלו לראות את ארון 4 דלתות בקטלוג, כאן באתר.

 

ארון 4 דלתות אופן הזמנה ורכישה

יצירת קשר עם מחלקת ההזמנות וציון מס’ המק”ט והרהיט, ותוך זמן קצר, הרהיט בדרכו אליכם, את ההרכבה תוכלו לבצע עצמאית ובמהירות ללא כל קושי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם.

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ספריות ילדים עץ מלא

ארון 4 דלתות

ארון בגדים, בסך הכל מדובר על קופסא גדולה, עם חלוקה, מדפים, תלייה, דלתות. אין יותר מדי מה לומר שכן, הצורה תמיד תישאר בסיסית וריבועית והאלמנטים

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית למשרד

כוורת לחדר ילדים

כוורת לחדר הילדים היא מה שנקרא- רהיט מדויק. רהיט שעונה על כל הצרכים, הן ברמה הפרקטית, העיצובית, והכי חשוב, ברמה הבטיחותית, שכן, כל רהיט בכלל

קרא עוד »
ארונות הזזה 2 דלתות

ארון הזזה 2 דלתות

אחד הארונות הפופולריים שלנו, הוא ארון הזזה 2 דלתות. מתוך המגוון המרובה של ארונות הבגדים אותם אנו מייצרים, בולט ארון הזזה 2 דלתות, לקוחותינו בוחרים

קרא עוד »

No products in the cart.

×