כונניות וכוורות

חלק בלתי נפרד ממערך הריהוט שלנו בבית או במשרד הן הכונניות והכוורות למיניהן. הן מגיעות במגוון צורות, בגדלים ובעיצובים שונים. בהיבט הפרקטי, כונניות וכוורות נותנות את המקסימום בכל הקשור לאפשרויות האחסון, בין אם בתאים סגורים או פתוחים, משולבות מגירות או דלתות. נוכל לאחסן בהן חפצים, ספרים, משחקי קופסא של הילדים, אביזרי נוי לתצוגה ועוד. בהיבט העיצובי, כונניות וכוורות יכולות להשתלב בכל אחד מהחדרים בבית ו/או במשרד ותמיד נמצא להן שימוש. אפשר לשחק איתן ולשלבן במרחב העיצובי בחלל המיועד להן כאשר ניתן דגש לצורה, לצבע, לגודל. כונניות וכוורות הן רהיט פרקטי ומשמשות אותנו פונקציונלית ועיצובית גם יחד.

כיצד לבחור – מה חשוב לדעת כאשר רוכשים כונניות וכוורת?

לפני רכישה של רהיט אשר אמור לשמש אתכם לאחסון מצד אחד וגם להשתלב בסגנון העיצובי בחלל מצד שני, עליכם לדעת אילו צרכים אמורה הכוננית או הכוורת למלא. תכנון מוקדם של מיקום הרהיט בחדר הרצוי, יחד עם רשימת הצרכים שלכם יביא אתכם לדיוק ברגע הרכישה, כך שלאחר הרכבתה בבית, לא תופתעו ותאלצו להחליפה או להעבירה למקום אחר לא מתוכנן, דבר שמפספס את המטרה.

מידות: גובה. רוחב. עומק. תכנון מראש. בין אם עומדות צמוד לקיר, בתוך נישה, או אפילו מאחורי דלת, כונניות וכוורות צריכות מקום מוגדר מראש, ולכן מומלץ לתת את הדעת היכן תמקמו אותן בהתאם למידות הדרושות לכם.

חלוקה לתאים: הכונניות וכוורות שלנו מתוכננות עם חלוקה לתאים ומגירות בגדלים שונים, חשוב לדעת איזו חלוקה מתאימה לכם בהתאם לפריטים שתרצו לאחסן בהן.

צבעים: באתר שלנו, תוכלו למצוא כונניות וכוורות בצבעים שונים כך שתוכלו לבחור את המועדפת עליכם ביותר.

** הכונניות והכוורות המיוצרות במפעל בנויות מסיבית דחוסה וחזקה, מצופה מלמין.

את ההזמנה תוכלו לבצע מתוך קטלוג הכונניות והכוורות שלנו המופיע באתר. תוכלו לבחור את זו, או את אלו המתאימות לכם ביותר על פי הדרישות, הצרכים והצבעים אשר הגדרתם מראש.

“עשה זאת בעצמך” כחול לבן

ברהיטי יראון מקפידים מאד שיהיה לכם קל ונוח בזמן הרכבת הכוננית או הכוורת שרכשתם. את הכונניות והכוורות אנו אורזים באריזה שטוחה למשלוח בדרך אליכם הביתה. כאשר יגיע הרהיט, תוכלו למצוא את כל הנדרש להרכבה עצמית, כולל ברגים, פרזול וכמובן חוברת הדרכה קצרה וברורה, המסבירה בפשטות את כל תהליך ההרכבה על מנת שכל אחת ואחד מכם יוכלו להרכיב עצמאית.

במידה ואין ביכולתכם להרכיב את הרהיט, מכל סיבה שהיא, צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, ואנו נדאג לתאם עבורכם מתקין מקצועי שיגיע אליכם הביתה וירכיב את הכוננית או הכוורת במקום, לשביעות רצונכם.

נשמח לעמוד לרשותכם,
רהיטי יראון

קרא עוד: ארונות פתיחה | ארונות נעליים

מאמרים אחרונים

ארון מיקרוגל צר מטבח

ארון מיקרוגל צר

תוכן עניינים המיקרוגל במטבח תמיד דורש מקום מותאם. חלק מאיתנו נוהגים להניח אותו על השיש ממש, או על מדף כזה או אחר, אבל אין ספק

קרא עוד »
פתרונות אחסון למטבח - מגוון ארונות ויחידות אחסון ברהיטי יראון

פתרונות אחסון למטבח

תוכן עניינים   אין בית בישראל שלא נתקל בעניין מציאת פתרונות אחסון למטבח באיזשהו שלב בחיים. המטבח הישראלי מלא וגדוש במוצרים שונים, כאלו שנמצאים בשימוש

קרא עוד »