דף הביתמאמריםארון 2 דלתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארון 2 דלתות

ארון 2 דלתות נחשב למסורתי בדוגמתו, וותיק ומתאים לכל מטרה ולכל חדר. ארון 2 דלתות ניצב כמעט בכל מקום ובכל חדר בבית, והוא משמש את כל בני המשפחה הן כארון בגדים ולעיתים גם כארון אחסון לפריטים שונים במחסן או במזווה.

 

עיצוב ארון 2 דלתות.

ארון 2 דלתות בעיצוב קלאסי הינו ארון המחולק לשני חלקים עם חציצה ביניהם. ארון 2 דלתות מיוצר במפעל שלנו מסיבית דחוסה ומצופה מלמין.

החלוקה הפנימית משתנה ואנו מציעים לכם 3 דגמים של ארון 2 דלתות מתוך הקטלוג שבאתר, לבחירתכם:

  • ארון 2 דלתות מרובה מדפים- מלמטה ועד למעלה. מתאים כארון בגדים בחדרי הילדים, כארון לאחסון משחקי קופסא, מצעים שונים, או אפילו כאחסון במזווה או ממ”ד.
  • ארון 2 דלתות + 2 מגירות- ארון המשלב בחלקו התחתון 2 מגירות רחבות ועמוקות לאחסון גרביים/ לבנים, תפזורת חפצים, או משחקים ומעליהן, מידוף לכל גובה הארון לאחסון מגוון.
  • ארון 2 דלתות מדפים ותלייה- ארון זה מחולק לשני חצאים, כאשר בצדו האחד- מוט לתליית חולצות/ מכנסיים/ אחר ומצדו השני- מידוף ניתן להעמיד את הארון בכל חלל בבית. .

כל הארונות עומדים על 4 רגליים ובמה, לשמירה על גוף הארון והימנעות מרטיבות עקב שטיפת רצפה וכיו”ב.

 

כיצד לבחור ארון 2 דלתות המתאים לכם?

כל שעליכם לדעת הוא מהן המידות המתאימות לכם, בהתחשב במיקום ובחלל בבית. יש לקחת בחשבון פתיחת שתי הדלתות ולדאוג כי יהיה מקום לפתוח אותן באופן מיטבי (במידה ומעוניינים להעמיד את הארון במקום צר וצפוף.

מה לאחסן בארון? הצורך משחק תפקיד מאד חשוב, שכן, במידה ואתם מעוניינים בארון עם אופציית תלייה, קחו בחשבון כי הינו עמוק יותר מהאחרים. האם אתם זקוקים למגירות או לא? לכל אחת מהפונקציות הללו ישנה השלכה על נראות וגודל הארון כמו גם החלוקה הפנימית שבו ולכן, בטרם הרכישה- ענו על שאלות אלו.

על מנת להקל עליכם בבחירה, כל מידות ארון 2 דלתות שלנו זהות, למעט ארון משולב תלייה, בו עומק הארון גדול יותר מהאחרים 52.5 ס”מ לעומת 39.5 ס”מ.

לאחר ביצוע ההזמנה מול מחלקת המכירות שלנו, הארון נארז ומובל אליכם הביתה. תוכלו להרכיבו עצמאית במידה ותרצו בכך, בעזרת חוברת הוראות פשוטה וקלה, כולל כלים מותאמים להרכבה מהירה ומוצלחת.

 

הרהיטים היוצאים מפתח המפעל שלנו, ידועים באיכותם ועמידותם רבת השנים, נשמח לסייע בקניית הארון שלכם ולעמוד לרשותכם בכל עת.

 

מאמרים אחרונים

ארונות בהתאמה אישית ספריה לילדים שמנת

ספריות לילדים

בכל פעם בה אנו מעוניינים לרכוש ספריה לחדר, זהו סוג של “פרויקט” קטן, שכן, ישנם הרבה פרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון בטרם יוצאים לרכישה.  

קרא עוד »
ארון גובה 240 ס"מ

ארון גובה 240 ס”מ

ארונות. גבוהים נמוכים, רחבים או צרים. מדפים. תלייה. מגירות פנימיות/ חיצוניות. על רגליים, או על במה. נדמה כי אין סוף לאפשרויות ואנו ביראון רהיטים אוהבים

קרא עוד »
ארונות בהתאמה אישית ספריות ילדים עץ מלא

שידות

בכל הקשור לריהוט משלים, שידות בהחלט ניצבות במקום גבוה ברשימת הפתיחה. נוכל לראותן בכל מקום בבית או במשרד, כמו גם ליהנות מעיצובים שונים של כל

קרא עוד »

No products in the cart.

×